Arife AKALIN

Arife AKALIN

Direksiyon Uzman Öğreticisi 
Sürücü olma sırası sizde
Bizimle ve güvenle yola çıkmaya hazır olun
Otomatik Vites Sürüş Eğitimi
0 532 373 21 97
(İstanbul Anadolu-Avrupa Yakasının Tüm Semtlerine Ders Veriyoruz)
 
1976 Bingöl doğumluyum.Karaelmas Üniversitesi, sonra Anadolu Ünv. İşletme Fak.tamamladım.Özel sektörde finans, muhasebe, denetim, ve sigorta alanlarında çalıştım. 1995 yılından bugüne İstanbul trafiğinde aktif olarak sürücüyüm. Şu an meseleğime Levent Özgüvenler Sürücü Kursuna bağlı olarak, profesyonel direksiyon eğitimi vererek devam etmekteyim.
Birçok insanı ürküten İstanbul trafiğinin,özellikle de bayan olunca bunun daha güç koşullar oluşturduğunun farkındayım.
Öğretmenin ve öğrenmenin bir sabır ve emek işi olduğunun bilincinde olarak, iyi bir sürücü nasıl olunur, ve nelere dikkat edilmesi gerekir, püf noktaları nelerdir, ben de bir sürücü olabir miyim,ve korkularınızı yenmek, tüm bu sorulara cevap bulmak için sizleri, yılların deneyimiyle, bilgi ve tecrübelerimi aktarmak için, bekliyor olacağım.
Çok kısa bir zaman ayırarak, göreceksiniz ki (yaklaşık 5-10 ders) sizde İstanbul trafiğinde korkusuzca, bilinçli kendinizden emin, kurallara uygun bir şekilde yol alacaksınız.
Bir bayan sürücü olarak, sizleri daha iyi anlayabilir ve yönlendirebilirim.Çünkü aynı süreçleri bizler de yaşadık, dolayısıyla trafikte nelere maruz kalacağınızı ve nelere daha çok dikkat etmeniz gerektiğini, özellik aktarmaya çalışacağım.

Sürücü olma sırası sizde
Bizimle ve güvenle yola çıkmaya hazır olun